Reference

Prohlédněte si naše reference a zhlédněte krátký seznam našich nadmíru spokojených zákazníků, kteří využili profesionální služby, které nabízíme:

1) Využili jsme služeb kontejnerové dopravy a jsme nadmíru spokojeni, jelikož dohodnutí termínu, přistavení kontejneru a následný odvoz nepotřebného materiálu proběhl nadmíru dobře a dle dohody.

David Hampl, stavební-zemní práce

2) S kontejnerovou přepravou tak vysoké kvality, jako nabízí právě Ing. Antonín Cetkovský se svou firmou, jsem se za celé roky svého působení v oboru ještě nesetkal. Rychlost, spolehlivost, přesnost, příjemný přístup a jednání, nízká cena. To vše jsou domény Kontejnerové dopravy Cetkovský, se kterou jsem navázal stálou spolupráci.

Ing. Navrátil, Elektrokord s.r.o.

3) Jako dlouholetý odběratel stavebního materiálu od společnosti Ing. Cetkovského mohu jejich služby pouze doporučit. U mě vítězí především spolehlivost a velmi zajímavé ceny.

ŽPSV a.s. – Ing. Černý, středisko monolitických konstrukcí

4) Při demolici našeho starého domu jsme využili služby této společnosti, která nám navíc zajistila likvidaci staré sutě. Vše proběhlo podle domluvy, takže mohu pouze doporučit.

Ing. Ježek, Čechovice

Kontejnerová doprava Vyškov, Prostějov (PV), Konice a okolí. Nabízíme pronájem kontejnerů, prodej štěrků a písků, odvoz s likvidací odpadů, sutí, přistavení a pronájem stavebních buněk.

Tel: +420 605 577 380

Copyright © 2008 – 2017 Ing. ANTONÍN CETKOVSKÝ